http://laisvadiena.lt/upload/180-antanas-sireika.png.png
http://laisvadiena.lt/upload/180-logogeresnis.jpg.jpeg
http://laisvadiena.lt/upload/180-talismanas.jpg.jpeg
next previous close
http://laisvadiena.lt/upload/180-antanas-sireika.png.png
http://laisvadiena.lt/upload/180-logogeresnis.jpg.jpeg
http://laisvadiena.lt/upload/180-talismanas.jpg.jpeg

A. Sireikos krepšinio akademija

Ežero g. 11, Šiauliai, Šiaulių apskritis


A. Sireikos krepšinio akademija - neformaliojo vaikų švietimo grupės sportinio ugdymo mokykla, kuri pasitelkusi pažangiausių treniruočių metodus ruošia aukštos kvalifikacijos krepšininkus, galėsiančius žaisti stipriausiose šalies lyguose.

ASKA tikslas tapti viena stipriausių krepšinio ugdymo mokyklų Lietuvoje. 
Krepšinio mokykla turi nemažai įtakos vaiko tobulėjimui ir jo pasiekimams krepšinio aikštelėje, todėl tam, kad vaikas pasiektų geriausių rezultatų, jis turi dirbti su šios srities profesionalais. Akademija suteikia galimybę vaikams dirbti su aukštos kvalifikacijos treneriais, kurie ne tik padės įgyti patirties bei įgūdžių krepšinio aikštelėje, tačiau išmokys savarankiškumo, kantrybės, pagarbos komandos draugams, treneriams, taip pat nepasiduoti ne tik krepšinio aikštelėje, tačiau ir už jos ribų.

ASKA sporto mokslų ir medicinos specialistų parengtomis bei praktikoje patvirtintomis priemonėmis rengia sportininkus, galinčius deramai atstovauti miestui įvairiose respublikinėse varžybose, tarptautiniuose renginiuose.

ASKA yra isipareigojusi teikti kokybišką ugdymą, skatinti vaikus ir jaunimą saviraiškai, organizuoti vaikų, jaunimo laisvalaikį. Siekiame ne tik suburti savo bendruomenę, bet ir bendruomenės narius įtraukti į akademijos gyvenimą. Akademija organizuoja ne tik įvairius turnyrus, vasaros stovyklas Šiauliuose ir pajūryje, dalyvauja miesto renginiuose, tačiau ir organizuoja bendras šventes su auklėtiniais ir jų tėveliais.

Mes ne tik ieškome jaunųjų talentų, tačiau taip pat rūpinamės jais, norime, jog vaikas mūsų akademijoje jaustųsi svarbus, saugus ir laimingas.

Profesionalių darbuotojų pagalba siekiame išugdyti savimi pasitikintį, atsakingą, tvirto charakterio, kitus gerbiantį jaunimą, uždegti aistra krepšiniu ir įkvėpti siekti meistriškumo. 
Tikime jog nėra nieko stipresnio už vieningą komandą, dirbančią dėl bendro tikslo.
Darbo laikas:
Pirmadienis 08:00 - 17:00
Antradienis 08:00 - 17:00
Trečiadienis 08:00 - 17:00
Ketvirtadienis 08:00 - 17:00
Penktadienis 08:00 - 17:00
Šeštadienis 08:00 - 17:00
Sekmadienis 08:00 - 17:00

VŠĮ "ASKA"
Tel. +370 41 522 220
Įm.kodas 302833467
PVM: .
http://www.aska.lt
A. Sireikos krepšinio akademija facebook