next previous close

Klaipėdos aktyvaus laisvalaikio klubas ALL

H.Manto 84, Klaipėda, Klaipėdos apskritis


Klaipėdos aktyvaus laisvalaikio klubo A.L.L. veikla grindžiama klubo įstatais ir reglamentu. Klubas savo veiklas ir jų kryptis planuoja kiekvienais metais atsižvelgdamas į klubo narių norus ir poreikius, bei vadovaudamasis strateginiu planu. Klubo veiklų sezonas prasideda einamųjų metų sausio 1 dieną ir baigiamas gruodžio 1 dieną. Paskutinį metų mėnesį klubas veiklų nevykdo. A.L.L. veiklos orientuotos į šias pagrindines kryptis:
1. Fiziškai aktyvios veiklos – veiklos, kuriose reikia daugiau pajudėti, tačiau nesiekiama profesionalių sportinių rezultatų. Klubas neskiria prioriteto kuriai nors fizinio aktyvumo sričiai. Klubo nariai mielai važiuoja dviračiais, dalyvauja pėsčiųjų žygiuose, plaukia baidarėmis ar užsiima įvairiais sportiniais žaidimais (krepšinis, tinklinis, badmintonas ir t.t.).
2. Turiningos veiklos – veiklos, kuriose pagrindinis akcentas skiriamas naujų žinių, potyrių įgijimui. Nauja informacija gali būti iš įvairių sričių, pagrindinis kriterijus – klubo narių žingeidumas. Šias veiklas veda savo srities žinovai, kurie perteikia savo turimas žinias klubo nariams.
3. 
Pažintinės veiklos – veiklos, kurios reikalauja didesnių finansinių išlaidų. Klubo nariai keliauja po Lietuvą ir užsienio šalis ir aplanko žymiausius turistinius objektus, randa išskirtinių, bet dar mažai žinomų „perliukų“. Šių veiklų trukmė nuo vienos dienos iki savaitės.
4. 
Visuomenei naudingos veiklos – kiekvienais metais dalis veiklų skirta visuomeninei sričiai. Klubo nariai padeda tiek kitiems žmonėms, tiek gyvūnams, tiek pačiai mūsų planetai. Klubo nariams nėra svetimos ir ekologinės temos, skiriamas dėmesys į turiningą ir fiziškai aktyvų jaunimo laisvalaikį.Klaipėdos aktyvaus laisvalaikio klubo ALL informacija


Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

Klaipėdos aktyvaus laisvalaikio klubas ALL
Tel.
Įm.kodas 302530139
PVM: .
http://www.allklaipeda.lt/