next previous close

Siemens Arena

Ozo g. 14, Vilnius, Vilniaus apskritis


„Siemens“ arena buvo pastatyta vos per 12 mėnesių ir savo duris lankytojams atvėrė 2004 m. spalio 30 dieną. Areną projektavo „Jungtinės Architektų Dirbtuvės“ ir tarptautinė  architektų kompanija „Stadium Consultants International“, kurie yra pripažinti arenų ekspertai visame pasaulyje. „Siemens“ arenos įkūrėjai – įmonių grupė „Rubicon group“. Nuo 2007 m. pabaigos "Siemens“ arena priklauso didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei SEVEN Entertainment, kuri vienija įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, užsiimančias arenų operavimu, renginių organizavimu ir prekyba bilietais bei dovanų čekiais.  

„Siemens“ arena - tai  pirmoji Lietuvoje tarptautinio lygio universali arena, kurioje vyksta didžiausi ir svarbiausi šalies pramoginiai, sporto ir verslo renginiai: pasaulinio garso ir vietinių žvaigždžių koncertai, tarptautinės įvairių sporto šakų varžybos, pasirodymai, teatro spektakliai, verslo seminarai ir kongresai.

Šiandien „Siemens“ arena – vienas svarbiausių bei reikšmingiausių Lietuvos sporto, pramogų ir kultūros objektų, pelniusių šalies bei pasaulio pripažinimą.
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis