next previous close

Havana Social Club

Šermukšnių g. 4A (Naujamiestis), 01106 Vilnius, Vilniaus apskritis


Havana – tarsi prieskonis, o pagrindinė idėja slypi žodžiuose „Social Club“. Mūsų tikslas – suburti įvairias visuomenės ir subkultūrų grupes, kurios bendrautų, linksmintųsi ir kurtų. Tai taikliai atspindi Karibų jūros gyventojų šūkis – „El Caribe que nos une!” („Karibai, kurie mus visus vienija!“). 

Viršutiniame „Havana Social Club“ aukšte veikia restoranas. Darbo dienomis siūlome skanius, sočius, nuolat besikeičiančius ir nebrangius dienos pietus. Vakarais, nugrimzdus į minkštą fotelį, galėsite sužaisti šaškių partiją besimėgaudami kubietišku romu ar pavakarieniauti grojant paties svečio išrinkta muzika iš vinilinės plokštelės. Restorane veikia nemokamas bevielis internetinis ryšys. 

Apačioje esantis ir nuo ketvirtadienio veikiantis gyvo garso klubas muzikos gerbėjus džiugins įdomių lietuviškų ir užsienio grupių pasirodymais. šalia esančiame disko bare vakarėlį tęs šokių muzikos atlikėjai ir diskžokėjai. Muzikos stiliai labai įvairūs – nuo džiazo iki elektronikos, nuo tango iki rokenrolo ar disco muzikos. 

Klube lankytojų patogumui įrengti trys barai, kuriuose Jums barmenai yra pasiruošę sumaišyti pačius geriausius kubietiškus kokteilius. 

Karštą dieną „Havana Social Club“ kviečia atsipūsti kiemelyje įrengtoje jaukioje terasoje, apsuptoje autentiškų vaizdų iš kasdienio Kubos gyvenimo. 

Taip pat organizuojami banketai, furšetai, galime priimti ir aptarnauti iki 1000 svečių. 

„Havana Social Club“ yra visuomeninis klubas. „Havana Social Club“ – tai Jūs.
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB "Komendantas"
Tel. (8 5) 2610812
Įm.kodas 301249648
PVM: .
http://www.havanasocialclub.lt/
Havana Social Club facebook