next previous close

Aula Blues club

Pilies g. 11 (Senamiestis), 01123 Vilnius, Vilniaus apskritis


Prieš aštuonerius metus kavinėje “Žaltvykslė” (dabar restoranas „AULA“) Rubinas  (Benas) Vainas buvo įkūręs vieną pirmųjų Lietuvoje bliuzo klubų „Brius“. Nors praėjo nemažai laiko, mintis atgaivinti senąsias muzikines restorano tradicijas ir paskatino „AULA Blues Club“ sukūrimą. Šis muzikinis projektas apima tris giminingus muzikos stilius: bliuzą, džiazą ir roką. Gyvos muzikos klube kiekvieną ketvirtadienį vykstantys nemokami renginiai yra skirti žmonėms, kurie pasiilgę tikros, gyvos muzikos ar tiesiog nori atsipalaiduoti demokratiškoje, neįpareigojančioje aplinkoje.

„AULA Blues Club“ vienija žmones, kurie jaučia aistrą klausytis, groti ar kitaip perteikti muziką. Bliuzo, džiazo ir roko gerbėjai turi galimybę diskutuoti, keistis informacija bei įvairia atributika bendraminčių kompanijoje, dalyvauti „AULA Blues Club“ organizuojamuose koncertuose bei renginiuose.

Kadangi pirmiausia „AULA Blues Club“ yra bendraminčių klubas, visi nariai dalyvauja šio muzikinio klubo kūrime ir vystyme.

Žiemos metu koncertai vyksta restorano rūsyje, o vasaros metu – vidiniame kiemelyje.

 

Taigi, Vilniaus širdyje (Pilies g. 11) įsikūręs restoranas „AULA“ yra ne tik maisto, bet ir muzikos gurmanų mėgstama vieta.
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB "Sauluvos maistas"
Tel. (8 5) 2687173
Įm.kodas 124355555
PVM: .
http://bluesclub.lt/
Aula Blues club facebook