next previous close

Legendos Klubas

Kalvarijų g. 85, Vilnius, Vilniaus apskritis


Puikiai žinomas , mėgiamas, legendinis Muzikinis teatras „New York Club“ patiria virsmą: keičiasi pavadinimas, o 2016 metų vasario mėn. 25 d. įvyks iškilmingas Muzikinio teatro „Legendos klubas“ projekto atidarymas.
Žymus muzikantas Vasilijus Basta, susipažinęs su dabar vykstančiais renginiais , nutarė tiesiogiai dalyvauti šios šaunios vietos kaip naujos daugiafunkcinės erdvės vystyme ir pradžiuginti savo gerbėjus Baltijos šalyse, Baltarusijoje ir Rytų Europoje. „Ši vieta lab ai panaši į „Gazgolderį“- kūrybinį susivienijimą ir klubą, kuriame, būdamas Maskvoje, praleidžiu daug laiko. Mes prisidėsime prie kūrybinės veiklos vystymo, išsaugosime esamas idėjas ir padarysime šią vietą dar patrauklesne ir įdomesne, pirmiausia dėl čia vyksiančio veiksmo“- sako apie savo komandos planus Basta.
Muzikinis teatras „Legendos klubas“ – universali vieta, puikiai tinkanti rengiant įvairiausio formato renginius - kamerinius koncertus, spektaklius ir šiuolaikinio meno parodas bei siautulingus vakarėlius bei iš viso pasaulio atvyksiančių muzikantų pasirodymus.
Investuotojai pageidavo, jog Muzikiniame teatre „Legendos klubas“ ir toliau veiklą vystytų puiki, jau daug metų dirbanti, klientams ir svečiams puikiai pažįstama senoji komanda.
Atsinaujinęs klubas atvers duris lankytojams 2016 metų vasario 25 dieną :
13-14 val - Vasilijus Basta savo gerbėjams dalins autografus.
22 val. iš karto po grandiozinio koncerto Compensos koncertų salėje jūsų laukia after-party mūsų klube dalyvaujant Vasilijui ir „Gazgolder“ ženklo artistams.
Sekite mūsų naujienas!
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB MINDVEKA
Tel. 8 610 10762
Įm.kodas 125165174
PVM: . LT251651716
http://www.legendosklubas.lt
Legendos Klubas facebook