next previous close

Holiday Inn Vilnius

Šeimyniškių g. 1, Vilnius, Vilniaus apskritis


Pasirinkite "Holiday Inn Vilnius 4 žvaigždučių viešbutį patogioje vietoje šalia miesto prekybos centras ir atmosferos senamiestis.
Vilniaus senamiesčio svaiginantis derinys Europos architektūros gali būti vertinamas iš savo kviečiančiojo Svečių kambarys Holiday Inn Vilnius lange. Mes 8km nuo Jūsų pasirinkto skrydžio Tarptautiniame Vilniaus oro uoste, o įsikūręs miesto finansų ir prekybos rajone su daug automobilių širdies. Nemokama interneto prieiga jus up-to-data visoje mūsų draugiška viešbutyje.
"Microsoft", IBM ir "Samsung yra vieni iš pagrindinių įmonių, turinti biurus arti Holiday Inn Vilnius. Mūsų 5 gerai įrengtos konferencijų salės jums pareikšti savo verslą čia komfortą, bevielis interneto, kad jūsų susibūrimai interaktyvus. Klauskite mūsų įvairiakalbis personalas padėti 24 valandų verslo centras.
Žingsnis į lauką ir tiesiai į Vilniaus atviruko-gana senamiestyje. Jo puošnūs, viduramžių gatvelės vėjo praeities gatvės kavinių ir energingas rinkas Vilniaus Katedros ir Rotušės aikštėje. Vaikai, jaunesni kaip 18 apsistoti nemokamai, jei dalintis savo erdvus šeimos kambarys.
Jūs galite padaryti savo pasirinkimą iš turtinga širdingas pusryčiai švediškas stalas "Holiday Inn Vilnius" Rib Room "restorane, ir palengvinti į dieną su šviežiai užpiltos kavos. Mūsų Fojė baras sveikina jus atgal po dienos ekskursijų, ir jūs galite nuraminti save Atpalaiduojantis sauna.
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

AB VALMEDA
Tel. 8 5 2103000
Įm.kodas 123280092
PVM: . LT232800917
http://www.holidayinnvilnius.lt
Holiday Inn Vilnius facebook