next previous close

Crowne Plaza Vilnius

M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius, Vilniaus apskritis


Visi 108 kambariai šiuolaikiškai įrengti, ypatingą dėmesį skiriant detalėms ir svečių komfortui. Viešbutyje didelį dėmesį skiriame visiems savo svečiams, todėl specialiai įrengėme kambarius alergiškiems žmonėms ir žmonėms su negalia. Viešbutyje yra kambarių rūkantiems ir nerūkantiems viešbučio svečiams.

Iš visų kambarių atsiveria puiki Vilniaus ir Vingio parko panorama... Mūsų svečiai maloniai kviečiami praleisti laiką aukščiausiame Vilniaus „a la carte“ restorane - „Horizontas“ arba pirmajame viešbučio aukšte esančiame restorane „Sezonai“. Leidžiantiems laiką viešbučio bare siūlome paragauti skanios kavos su mūsų firminiais desertais. Vasaros metu veikiančioje lauko terasoje atsikvėpsite nuo miesto triukšmo ir įkvėpsite Vingio parko gaivos...

Ieškote vietos renginiui arba pobūviui? Kviečiame užsukti į mūsų konferencijų ir pobuvių centrą. Jūsų tikslui įgyvendinti pasiūlysime net devynias sales. Mes išpildysime visas jūsų užgaidas...

Norėtumėte žvaliai pradėti dieną, o gal atsipalaiduoti po įtemptos dienos? Kviečiame palepinti Jūsų kūną ir sielą mūsų sveikatingumo centre.

Viešbutis teikia papildomas paslaugas tokias kaip verslo centras, kasdienis kambarių tvarkymas, žadinimo paslauga, „boutique“ parduotuvė, automobilių nuoma, nešikų paslaugos, bagažo saugojimo kambarys, rūbų valymas.

Bevielis internetas prieinamas visuose viešbučio bendro naudojimo patalpose.

Mūsų automobilių saugojimo aikštelė vienu metu talpina iki 70 automobilių.
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB "Draugystės viešbutis"
Tel. 8 5 2743400
Įm.kodas 120075495
PVM: . LT200754917
http://www.cpvilnius.com/
Crowne Plaza Vilnius facebook