next previous close

Moon Garden Hotel

Bazilijonų g. 10, Vilnius, Vilniaus apskritis


ART viešbutis „Moon Garden“ yra unikalus ne tik savo interjeru, bet ir lokacija. Vos už 30 metrų išvysite šventą katalikų relikviją – Gailestingumo Motinos ikoną, Vilniaus Madoną. Tikintieji ją laiko stebuklinga ir laiminančia visus, kurie ateina jai pasimelsti. Kasmet Vilniaus Madoną aplanko milijonai piligrimų, tikėdamiesi malda atgauti sveikatą ir džiaugsmą. Sakoma, kad šioje vietoje maldos išklausomos ir išpildomos – vien votų yra daugiau nei 8 tūkstančiai.

Apsistoję „Moon Garden“ viešbutyje lengvai atrasite spalvingą ir praeities didybe dvelkiantį Vilnių. Vos 5 minutės pėsčiomis ir aplankysite istorinę miesto Rotušę bei šalia jos įsikūrusias jaukias kavinukes, dailės galerijas ir dizainerių krautuvėles. Dar už 10 minučių pasieksite Vilniaus arkikatedrą baziliką, Valdovų rūmus, Lietuvos nacionalinį muziejų ir Gedimino kalną.

Netoliese yra banko skyrius, geležinkelio ir autobusų stotys. Tarptautinis Vilniaus oro uostas įsikūręs vos už penkių kilometrų.

Paslaugūs viešbučio darbuotojai mielai Jums padės gauti kitas paslaugas: pažintines miesto ekskursijas, bilietus į  renginius, SPA bei grožio procedūras.




Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB "Big Gain"
Tel. 8 5 2199949
Įm.kodas 302859985
PVM: . LT100008217519
http://www.moongardenhotel.com
Moon Garden Hotel facebook