next previous close

Šekspyro viešbutis

Bernardinų g. 8/8, Vilnius, Vilniaus apskritis


Vilniaus restoranai išsiskiria aukšta kultūra. „Šekspyro“ viešbučio restoranas Vilniuje sujungia ne tik geriausių Europos restoranų kultūrą, bet ir šeimos bei verslo tradicijas. Kaip aukščiausios klasės restoranas Vilniuje, siūlome svečiams tiek klasikinius Europinės virtuvės patiekalus, tiek gastronominio meno naujoves. Nors gera virtuve gali pasigirti daugelis, tačiau unikalūs yra toli gražu ne visi Vilniaus restoranai. Vilnius nuostabus savo ramiu senamiesčiu, kuriuo galite grožėtis iš lauko terasos. „Šekspyro“ viešbučio restoranas Vilnius yra ypatingas, nes tik čia galite pajusti tikros Anglijos atmosferą autentiško jaukaus interjero apsuptyje.

Viešbučio „Šekspyras“ restoranas Vilniuje  – ideali iškilmingų pokylių, dalykinių ar draugų bei giminių susitikimų, švenčių vieta. Jums tereikia patikėti organizavimo rūpesčius mums  ir išvengsite bet kokių nesklandumų. Aukščiausios klasės Vilniaus restorano virtuvė, jauki autentiška aplinka, rūpestis Jūsų patogumu – taip keliais žodžiais gali būti apibūdintas šis restoranas. Vilnius tikrai turi kuo pamaloninti ir nustebinti miesto svečius.

Viešbutyje „Šekspyras“ galite išsinuomoti pokylių salę (iki 150 žmonių), susirinkimų ar seminarų patalpas (iki 50 žmonių), kuriose rasite visą reikalingą naujausią techninę įrangą, verslo centrą. Jūsų patogumui viešbutyje veikia bevielis interneto ryšys.




Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB "Olizarų rūmai"
Tel. 8 5 2 665 885
Įm.kodas 124994065
PVM: . LT249940610
http://www.shakespeare.lt
Šekspyro viešbutis facebook