next previous close

Basilico

A. Goštauto g. 40C, Vilnius, Vilniaus apskritis


Kad praeini pro sostinės Goštauto gatvę įsikūrusį „Basilico“ restoranus – supranti jau vien iš sultingų picų kvapo, kurį lauke paskleidžia nuolat čia zujantys klientai. Dauguma jų šią itališkos virtuvės ir dvasios salą Vilniaus centrinėse gatvėse jau vadina savo antrais namais.

Itališki šeimos restoranai – „Basilico“!

Užsukti į restoraną „Basilico“ vilioja gardžios malkomis kūrenamoje krosnyje kepamos sultingos picos, šviežiai gaminamų makaronų patiekalai ir išskirtinis tiramisu.

Restorano pasididžiavimas – sultingos picos, kepamos uosio malkomis kūrenamoje krosnyje. Būtent dėl to yra organizuojami užsiėmimai šeimoms, draugams, vaikams – picų kepimo pamokėlės. Patys klientai gali pajusti picų kepimo procesą bei išsikepti tokią picą, kokios jie nori. Picų padai daromi tik iš itin kokybiškų miltų , o gausiai naudojami itališki ingredientai – nuo mėsos gaminių iki tradicinių sūrių. Taip stengiamasi atkurti autentišką patiekalų skonį.

Tačiau vien skanaus maisto toli gražu neužtenka: prioritetas yra ne tik kliento jaučiamas malonumas pilve, bet ir jauki atmosfera nuo pat pirmojo žingsnio restorane iki išėjimo. Svarbiausias tikslas – kad klientai čia jaustųsi kaip namuose, tai turi būti ne išėjimas į restoraną, bet tarsi grįžimas į savo antruosius namus.

Tiek šeima, atvykusi čia puikiai praleisti laiką, tiek įmonės organizuojamo renginio dalyviai ar vestuvių svečiai čia sulaukia vienodo ir itin dėmesingo aptarnavimo. Darbuotojai yra parenkami pagal įvairias savybes, bet svarbiausia – jog jie gyventų restoranų idėja bei būtų patenkinti darbu – tuomet maisto ir aptarnavimo kokybė išlieka aukšta.

Kiekviena restorano interjero detalė yra kruopščiai ir tiksliai atrinkta, todėl visi baldai yra kurti pagal specialius užsakymus arba atvežti iš kitų šalių.

Restoranas išsiskiria erdvumu ir kokybe – telpa tiek itin skoningas interjeras, tiek labai gera itališka kava bei kokybiški vynai. Taip pat A. Goštauto gatvėje esantis restoranas išsiskiria griliumi ir malkomis kūrenama didelė krosnimi, kuri beje yra pagaminta pagal specialų užsakymą ir yra vienintelė tokia Rytų Europoje.

Jūsų šeimos restoranas „Basilico“
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB VAKANDRA
Tel. 869937835
Įm.kodas 303409083
PVM: .
http://basilico-pica.lt
Basilico facebook