http://laisvadiena.lt/upload/11096_Ant-rubeziaus-2018.jpg
close
http://laisvadiena.lt/upload/11096_Ant-rubeziaus-2018.jpg

Ant rubežiaus 2018

Renginys vyks: 2018-05-31 10:00 Šiauliai, pėsčiųjų bulvaras (Vilniaus g.), Šiaulių apskritis
Dalyviai:Kapelijos iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos


 

XXI Lietuvos, Latvijos ir Estijos kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis ANT RUBEŽIAUS

 

 

 

Festivalis nemokamas

 

Data: 2018 m. gegužės 31, birželio 1-2 dienomis

 

Vieta: Šiauliai, pėsčiųjų bulvaras (Vilniaus g.). Didžioji festivalio scena stovės prie dailės galerijos. Specialios sėdimos vietos priešais didžiąją sceną senjorams (apie 500 vietų). Mažoji festivalio scena stovės prie Šiaulių turizmo ir informacijos centro (200 sėdimų vietų).

 

Norinčių prekiauti festivalio metu registracija nuo 2018-03-12   el.paštu:  zitamuge@gmail.com   Tel. 8614 19562 (Prekybos koordinatorė Zita Mundinienė). Daugiau apie festivalį  http://jonis.lt/antrubeziaus.2018.htm

 

Tai tradicinis ir tęstinis liaudiškos muzikos festivalis skirtas plačiai visuomenės daliai – nuo šeimų, jaunimo iki senjorų. 2018 metais festivalis “Ant rubežiaus” Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos įtrauktas į Lietuvoje rengiamų tęstinių prioritetinių mėgėjų meno renginių sąrašą. 

 

Nuo ryto iki vakaro pėsčiųjų bulvare (Vilniaus g.) šurmuliuos Lietuvos ir Latvijos tautodailininkų, amatininkų, kulinarinio paveldo ir  prekybininkų mugė. Didžiojoje festivalio scenoje pasirodys kapelijos, stilizuotos kapelos, modernaus folkloro grupės ir pavieniai kaimo muzikantai  iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

 

Penktadienį ir šeštadienį koncertų vedėja Magdelė su Untanioku festivalio žiūrovus kvies paskanauti MAGDELĖS RUBEŽINĖS SRIUBOS iš didelio katilo.

 

Pastaba: festivalio programa ir dalyvių sąrašas dar tikslinami….

 

 

 


Kaina: Nemokamas