http://laisvadiena.lt/upload/391_Konferencija-Sveika-ir-laiminga-mama-.jpg
close
http://laisvadiena.lt/upload/391_Konferencija-Sveika-ir-laiminga-mama-.jpg

Konferencija „Sveika ir laiminga mama“

Renginys vyks: 2019-04-28 09:00 Ozo g. 14, Vilnius, Vilniaus apskritis
Dalyviai:


#konferencija
2019 m. balandžio 28 d. „SVEIKA IR LAIMINGA MAMA“ KONFERENCIJA vyks jau antrą kartą!!! Nuostabių atsiliepimų sulaukęs renginys, tiek esamoms, tiek būsimoms mamoms/tėčiams, nustebins Jus su mažiausiai 8 pranešėjais, 8 valandomis atradimų ir atsakymų, džiaugsmo istorijomis, video pranešimais, interaktyvia veikla pertraukų metu ir kitomis staigmenomis!

Tai VIENINTELĖ LIETUVOJE konferencija sąmoningai motinystei/tėvystei orientuota į MOTERĮ- MAMĄ. Išgirsite daugybę žinučių, naujausių atradimų iš pasaulinio lygio EKSPERTŲ: jų nuomonę ir patirtį apie tai kaip sąmoningai, su meile ir atsidavimu auginti savo vaikus ir save patį!

PRANEŠĖJAI
Netrukus paskelbsime 2019 m. konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ pranešėjus! Sekite naujienas!

Užsienio ir Lietuvos pranešėjų sritys:
• Asmeninis augimas
• Ateities pedagogika
• Mokslas ir sveikata
• Moters kūno galimybės
• Psichologija, santykiai

IŠANKSTINIAI BILIETAI jau prekyboje – TIK nuo 29 EUR:
https://bit.ly/2TyLxvi

2018 metų konferencija įvyko gegužės 6 d. Vilniuje per mamos dieną. Joje gyvai apsilankė daugiau nei 700 žmonių, o tiesioginę renginio transliaciją internetu stebėjo žiūrovai iš JAV, Australijos, Prancūzijos, Vokietijos, Danijos, Estijos ir Lietuvos.

Konferencijoje pranešimus skaitė užsienio ir Lietuvos lektoriai. Renginio metu taip pat vyko gyva diskusija tema “Kas stiprina, o kas griauna šeimą. Kaip išvengti krizių”. Joje dalyvavo: “Mažųjų valdos” įkūrėja Renata Lazdin, kun. Algirdas Toliatas, gyd. Romualdas Šemeta, aktorė Miglė Polikevičiūtė. Diskusiją moderavo žurnalistė ir konferencijos vedėja Živilė Vaškytė – Lubienė.

Konferencijos misiją papildė prieš renginį surengtas socialinis įvykis – 100 besilaukiančių moterų fotosesiją pavadinimu “ATEITIS SVEIKINA LIETUVĄ!”. Moteris vienoje fotografijoje Nacionalinėje dailės galerijoje įamžino žymus fotografas Algis Kriščiūnas. Nuotrauką padovanojome LR Prezidentei Daliai Grybauskaitei oficialaus priėmimo metu Prezidentūroje.
Trumpametražis FILMAS iš fotosesijos buvo rodomos ir konferencijoje.

Atsiliepimai iš praėjusios konferencijos:
• Vienoje vietoje gavau koncentruotą dozę žinių, kurias taikysiu mažiausiai 10 metų! Ačiū konferencijos organizatoriams už atsigręžimą į mamą, visos žinios buvo pritaikytos jai - būti laimingai!
Saulė Kairytė
• Konferencija man padovanojo patikimus ir profesionalius atsakymus, kaip būti laiminga mama ir moterimi!
Akvilė Kuliūtė
• Visada maniau, kad įmanoma būti ne tik laiminga mama, bet ir moterimi: darniai sujungiant vaikų auginimą su asmenine realizacija. Būtent tai jūs patvirtinote ir davėte įrankius taip gyventi!
Božena Leskiauskaitė
• Didžiausias iššūkis mūsų šeimai gimus vaikui - išlaikyti romantiką ir intymumą. Ačiū, dabar žinau, kad tai įmanoma!
Andžėlika K.

_____________________________
Sekite naujienas, įdomius interviu, susijusius įvykius ir iki susitikimo konferencijoje!
„SoulACTION“ komanda
www.mamosdiena.lt


Kaina:

Renginį paskelbė:
Siemens Arena