http://laisvadiena.lt/upload/391_-Amerikietiski-kalneliai-(N-16).jpg
close
http://laisvadiena.lt/upload/391_-Amerikietiski-kalneliai-(N-16).jpg

„Amerikietiški kalneliai“ (N 16)

Renginys vyks: 2019-10-22 19:00 Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėdos apskritis
Dalyviai:Kultūros centras Žvejų rūmai


Maskvos teatras „LENKOM“ – geriausias Rusijos dramos teatras. „Lenkom“ – tai didžiuliai spektakliai ir geriausi aktoriai: Olegas Jankovskis, Ina Čiurikova, Leonidas Bronevojus, Aleksandras Abdulovas, Genadijus Chazanovas, Aleksandras Zbrujevas.

Erikas Asu  (Éric Assous)  – komedijų autorius, parašęs apie 80 įvairių pjesių. Jos patinka žiūrovams visose Europos šalyse, yra statomos garsiausių  teatrų scenose. Asu kūryba – tai meilė, intrigos, aistros ir nenuspėjamas siužetas.

Pjesė „Amerikietiški kalneliai“ buvo parašyta specialiai prancūzų aktoriui Alenui Delonui  ir turėjo didžiulį pasisekimą tarp išrankios Paryžiaus publikos. „Lenkom“ spektaklyje pagrindinius vaidmenis atlieka Genadijus Chazanovas ir Ana Bolšova. Talentingas duetas sugebėjo atskleisti pjesės veikėjų charakterius, sudėtingiausią nelengvų tarpusavio santykių gamą, parodyti žiūrovams žaibuojančias žodines dvikovas, jų išsiskyrimo esmę.

„Lenkome“ „Amerikietiškų kalnelių“ versiją pastatė Leonidas Truškinas. Jis puikiai prisitaikė prie Rusijos publikos, tuo pačiu išsaugodamas Eriko Asu originalaus kūrinio esmę ir  lengvumą, taikliausią humorą ir nedidelį psichologizmą. Prieš žiūrovus pasirodo, sakytum, laiminga šeima, bet tik iš pirmo žvilgsnio. Tuo metų, kai žmona su vaiku atostogauja, vyras aktyviai linksminasi, vaikšto po barus, atsipalaiduoja ir susipažįsta su jauna mergina. Šios, atrodytų, banalios istorijos finalas absoliučiai nenuspėjamas.

Juokingame veikale, kurį savo žiūrovams nusprendė parodyti „Lenkom“, visiškai išlaikytas gyvas,  lengvai suprantamas optimizmas. Pastatymas įdomus tuo, kad jame derinasi linksmos komedijos ir susimąstyti verčiančios dramos atspalviai.


Kaina:

Renginį paskelbė:
Kultūros centras Žvejų rūmai

Kultūros centro Žvejų rūmai informacija