http://laisvadiena.lt/upload/391_Oscar-Music-Awards.jpg
close
http://laisvadiena.lt/upload/391_Oscar-Music-Awards.jpg

Oscar Music Awards

Renginys vyks: 2019-12-15 19:00 Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėdos apskritis
Dalyviai:Kultūros centras Žvejų rūmai


Orkestras „Lords Of The Sound“ su atnaujinta ir  papildyta programą „Oscar Music Awards"

Orkestro „Lords Of The Sound“ pasirodymas – tai daugiau nei koncertas, tai tikras šou!

Projektas suvienija talentingus muzikantus, atliekančius šiuolaikinių kompozitorių muziką.
Tokiam „kukliam“ pavadinimui kūrėjus įkvėpė kino trilogija „The Lord of the Rings“ („Žiedų valdovas“). Muzikantai teigia, kad kolektyvo pavadinimas – tai nuoroda į jų atliekamą repertuarą ir savotiškas iššūkis jiems patiems.

„Lords Of The Sound“ išsiskiria tuo, kad jų pasirodymas – ne vien muzika, bet ir pilnavertis šou, kuriame kiekvienam kūriniui parinkti unikalūs vaizdai, šviesos ir gyvas vokalas.
Beveik neįmanoma du kartus patekti į tą patį orkestro pasirodymą. Jie nuolat plečia savo repertuarą, papildo šou elementus, teatro pastatymus ir specialiuosius efektus.

Skiriamuoju „Lords Of The Sound“ bruožu tapo teminiai koncertai. Šou „Oscar Music Awards" skambės muzika iš „Oskarais“ apdovanotų ar šia premija nominuotų filmų, o renginio stilius primena žymiosios kino premijos teikimo ceremoniją. 
Orkestras atliks tokių garsių filmų kaip „Sostų karai“, „Mulen Ružas“, „Žvaigždžių karai“, „Matrica“, „Titanikas“, „Šeriokas Holmsas“, „Karibų piratai“, „Penktasis elementas“, „Agentas 007“ ir daugelio kitų garso takelius. 


Kaina:

Renginį paskelbė:
Kultūros centras Žvejų rūmai

Kultūros centro Žvejų rūmai informacija