https://laisvadiena.lt/upload/149-aiesec-logo.png.png
https://laisvadiena.lt/upload/149-Aiesecfoto.jpg.jpeg
next previous close
https://laisvadiena.lt/upload/149-aiesec-logo.png.png
https://laisvadiena.lt/upload/149-Aiesecfoto.jpg.jpeg

AIESEC Šiauliai

Architektų g.1, Šiauliai, Šiaulių apskritis


Apie AIESEC Šiauliai

„AIESEC Lietuva“ Šiaulių filialas įsikūrė 1998 m.  Šiuo metu ugdoma apie 20 jaunų bei veržlių asmenybių. Organizacija vienija jaunus žmones, kurie nemėgsta būti tik minios dalimi, norinčius tobulėti ir prisidėti prie kitų žmonių tobulėjimo, taip pat patirti nuostabių akimirkų kartu su bendraminčiais.

Per pastaruosius keteltą metų pagal AIESEC siūlomą tarptautinę stažuočių programą į Šiaulius padirbėti ir pasisemti patirties buvo atvykę užsieniečiai iš įvairių šalių: Rumunijos, Turkijos, Gruzijos, Danijos, Lenkijos, Ukrajinos,  bei netgi iš kitų žemynų – tolimosios Barbadosos, Nigerijos, JAV bei Kanados.

AIESEC Šiauliai vykdo projektos, kaip „I am a leader“ (liet. „Aš esu lyderis“) ir taip prisideda prie visuomenės ugdymo. Šio projekto tikslas – supažindinti moksleivius su temomis, susijusiomis su lyderyste. Kiekvienas narys turi galimybę įgyvendinti savo projektus taip tobulindamas savo įgūdžius ir prisidėdamas prie savo aplinkos gerinimo.

Dalyvavimas konferencijose bei seminaruose, jų organizavimas, paraiškų rašymas fondams bei naujų projektų įgyvendinimas prisideda prie asmeninio beti AIESEC Šiauliai tobulėjimo. Tai tik maža dalis veiklų, kuriomis užsiima nariai, – nereikėtų pamiršti ir kasdienių darbų – partnerių paieška, diskusijos, paskaitų organizavimas bei, žinoma, filialo valdymas, planų kūrimas. Visi šie darbai vienija mūsų organizaciją. Nors kiekvienas narys turi savo atsakomybes, AIESEC veikla yra paremta grupiniu darbu. Siekiant bendro tikslo, vienybė yra mūsų stiprybė.
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

AIESEC Lietuva, Šiaulių filialas
Tel. 8(41) 595894
Įm.kodas 190739885
PVM: .
http://www.aiesec.lt/siauliai
AIESEC Šiauliai facebook