https://laisvadiena.lt/upload/1-256-pankc01.jpg.jpeg
https://laisvadiena.lt/upload/2-256-pankc02.jpg.jpeg
next previous close
https://laisvadiena.lt/upload/1-256-pankc01.jpg.jpeg
https://laisvadiena.lt/upload/2-256-pankc02.jpg.jpeg

Panevėžio Kultūros centras

Kranto g. 28, Panevėžys, Panevėžio apskritis


Kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai – vienas didžiausių daugiafunkcių kultūros centrų Lietuvoje. Visa Rūmų veikla orientuota į miesto gyventojų kultūrinių poreikių tenkinimą. Čia organizuojami renginiai jaunimui ir senjorams, šeimoms ir kolektyvams. Veikia įvairūs klubai ir būreliai, repetuoja ir koncertuoja mėgėjų meno kolektyvai. Rūmai dirba visiems Panevėžio miesto ir rajono gyventojams ir svečiams.

Pas mus galima pamatyti geriausius kitų miestų profesionalių teatrų spektaklius, išgirsti populiariausių Lietuvos atlikėjų koncertus, išreikšti save mėgėjų meno koncertuose, įprasminti savo laisvalaikį įvairių pomėgių klubuose ar draugijose. Vaikams rengiamos specialios edukacinės programos, vaikai ir jaunimas gali išmokti piešti, šokti, dainuoti ir pan. Visada laukiame aktyvių ir norinčių savo idėjas įgyvendinti žmonių.

Rūmuose dirba darnus kolektyvas, kuris padės surengti Jūsų firmos, organizacijos ar kolektyvo pažymėtinas datas ar šventes, konferencijas, produktų pristatymus ir kt. renginius. Tam mes pasirengę, nes Rūmuose yra trys įvairiems renginiams skirtos salės. Didžioji salė su didele scena skirta iškilmingiems, akademiniams ir pramoginiams sceniniams renginiams. Konferencijoms, pobūviams, priėmimams, furšetams, gyvos muzikos koncertams ar kameriniams renginiams, šokių vakarams, ir kt. renginiams pritaikoma Mažoji salė su nedidele scena. Populiariausia ir lankytojų bei užsakovų pamėgta Diskotekų salė išimtinai pritaikyta uždariems vakarams, pobūviams, prezentacijoms, konferencijoms, šokiams ir diskotekoms.Kultūros centro Panevėžio bendruomenės rūmų informacija


Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

Kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai
Tel. 8 45 581373
Įm.kodas 193278297
PVM: .
http://www.pankultura.lt
Panevėžio Kultūros centras facebook