https://laisvadiena.lt/upload/1-258-Kupiskiokc01.jpg.jpeg
next previous close
https://laisvadiena.lt/upload/1-258-Kupiskiokc01.jpg.jpeg

Kupiškio kultūros centras

Gedimino g. 40, Kupiškis, Panevėžio apskritis


Kupiškio kultūros centre dirba puikūs ir kūrybingi specialistai, jautriai jaučiantys laiko ir žmonių poreikių pulsą.

Seniai žinoma, kad laikui bėgant bendrų idėjų vedini žmonės susigyvena ir „susicementuoja”, tapdami ne tik kolegomis, bet ir bendražygiais. Manau, kad turiu garbės vadovauti bendražygių komandai.

Minias žmonių sukviečia tarptautiniai festivaliai: kultūrų festivalis „Lingaudala” Kupiškyje, kaimo teatrų festivalis „Pienių vynas”, „Pienių medus”,  „Pienės pūkas”, tarptautinis bardų festivalis ,,Tai – aš“ Skapiškyje. Žiūrovai pamėgo respublikines šventes, organizuojamas kultūros centre. Tai vaikų, jaunimo šiuolaikinio šokio šventė ,,Polėkis“. Lietuvių tautinio šokio šventė – ,,Šėlsmas“, kuriame dalyvauja ne tik rajono moksleivių šokių kolektyvai, bet ir svečiai. Organizuojami vaikų pramogininių šokių konkursai, stovyklos. Vyksta senjorų pramoginių šokių konkursai.

Kiekvienais metais rengiama sakralinės muzikos ir teatro šventė „Sielos ilgesys” Palėvenės vienuolyne. Linksmai nuskardena Sekminių šventė Šepetoje, ilgametę tradiciją tęsia Žolinės atlaidai Šimonyse, tautinės muzikos šventė ,,Grok, armonika, grok“  Noriūnuose.

Puoselėdami senąsias baltiškas tradicijas, kiekvieną rudenį ant Kupiškio piliakalnio susirenka folkloro, etnografijos kolektyvai paminėti ,,Baltų vienybės dieną“.

Kitos kaimo klubinės įstaigos taip pat ieško savito kultūrinio veido bei kelių į lankytojų širdis.

Žengdami senosios Europos keliais, mes turime išsaugoti šimtmečiais susiklosčiusias tradicijas ir papročius, puoselėti neįkainojamą ir autentišką paveldą, ieškoti kelių, kaip šiuolaikine kultūros kalba pristatyti ir perteikti kartų palikimą jaunuomenei.Kupiškio kultūros centro informacija


Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centras
Tel. 8 459 35677
Įm.kodas 190157290
PVM: .
http://www.kupiskiokultura.lt/