next previous close

Malibu

Žirmūnų g. 106A (Žirmūnai), 09121 Vilnius, Vilniaus apskritis


"Malibu" - vienas ilgiausiai gyvuojančių Vilniaus naktinių klubų. 1997 metais pirmąją šokių salę atidaręs klubas "Malibu" sėkmingai dirba ir plečiasi. 

Šiuo metu "Malibu" klubas susideda iš dviejų aukštų. Pirmame aukšte įrengta šokių aikštelė, scena taip pat ir staliukai su sėdimomis vietomis. Čia sumontuota moderni garso ir šviesos technika, leidžianti organizuoti tiek diskotekas, tiek gyvo garso koncertus. Dar 200 sėdimų vietų yra balkone antrame aukšte, kuris įrengtas virš šokių aikštelės. Sėdint balkone, šokių aikštelė ir scena - lyg ant delno.

Šalia didžiosios salės pirmame aukšte yra VIP salytė nedideliems banketams švęsti kompanijoms iki 20 žmonių. Antrajame klubo aukšte atskira mėlyna banketinė salė su židiniu skirta rengti banketus ir furšetus su atskiru įėjimu. Ši salė talpina iki 40 sėdimų vietų. O vadinamojoje klubo "širdelėje", esančioje po klubo šokiu aikštele, įsikūrus raudona retro stiliaus banketinė salė, kurioje galima surengti furšetą iki 90 žmonių, o sėdimą banketą iki 50 sėdimų vietų.

Klubo interjeras - linksmas ir neįpareigojantis. Smagių naujų detalių čia atsiranda kiekvieną savaitę. Tokiems pasikeitimams įtaką daro klube vykstantys renginiai - jie diktuoja scenos, baro, šokių aikštelės ir netgi staliukų apipavidalinimą. Prie staliukų stovi minkštasuoliai, ant kurių sėdėti patogu tiek valgant, tiek laisvai šnekučiuojantis su stalo draugais.

"Malibu" klubas yra atviras įvairiausiems pasiūlymams. Klube galima organizuoti uždarus vakarus, banketus, furšetus, bernvakarius mergvakarius su striptizo šou, taip pat galite atšvęsti draugų ir savo ir gimtadienius, vestuves, bei kitas progas.
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB "Bingesa"
Tel. (8 5) 2776806
Įm.kodas 125416121
PVM: .
http://www.malibu.lt/
Malibu facebook