next previous close

EMBASSY Hotel Balatonas

Latvių g. 38, Vilnius, Vilniaus apskritis


EMBASSY Hotel Balatonas įsikūrė vietoje, kur dar XIX a. viduryje būta vandens gydyklų, maudyklų, poilsio zonų su mineraliniais vandenimis ir pirtimis. Pastato istorija mena 1900-uosius metus, kai Žvėrynas po ilgų derybų pagaliau buvo įtrauktas į Vilniaus miesto ribas. Tuo metu buvę Radvilų medžioklės plotai ir didikų vasarvietės palaipsniui tapo prestižiniu gyvenamuoju rajonu.

Istoriniai šaltiniai teigia, kad 1932 metais sklypas su dviejų aukštų gyvenamuoju namu ir oficina greta jo, priklausė Iljai Baltevui, paveldėjusiam senelio, buvusio caro Nikolajaus II patikėtinio, turtą. Ramus bet netoli miesto centro esantis rajonas visada buvo patogi vieta aukšto rango pareigūnų viloms, o vėliau – ir diplomatinėms pasiuntinybėms įkurti. Tai turėjo įtakos ir viešbučio EMBASSY Hotel Balatonas, esančio devynių ambasadų apsuptyje, pavadinimui.

Istorijos inkliuzai išsaugoti visame viešbučio EMBASSY Hotel Balatonas pastate, įsikūrusiame arti miesto centro. Neseniai atliktos rekonstrukcijos metu buvo išplėstos pastatų erdvės, naujai suformuoti fasadai, architektūros istorizmą papildė moderni klasika su retrospektyvos elementais. Tačiau šimtametis pastato karnizas išsaugotas, išlaikytas vertingas statinio siluetas ir senieji fasado fragmentai.

Jauki ir istorija dvelkianti aplinka įpareigoja kiekvieną EMBASSY Hotel Balatonas svečią vertinti ir priimti kaip individualybę. Viešbučio personalas pasiruošęs išklausyti kiekvieno kliento norą, išsaugoti ramybę ir privatumą, sudaryti idealias sąlygas tiek darbui, tiek poilsiui.

Juk gyvenime dėmesys, supratimas, pripažinimas, ramybė verčia pasijusti laimingais ir įkvepia prasmingiems darbams.

Mes siūlome vienviečius, dviviečius  ir liukso klasės kambarius.Visuose kambariuose yra mini baras, kabelinė televizija, nemokamas greitaeigis internetas, oro kondicionieriai, o svečių patogumui – individualūs seifai. Viskas, ko reikia reikliam svečiui verslininkui. Jūsų paslaugoms -  dvi puikiai įrengtos konferencijų salės. Čia Jūs galite organizuoti verslo susitikimus, seminarus, pristatymus.

Pirmajame viešbučio aukšte veikia restoranas. Čia jaukioje aplinkoje, Jūs galite pasivaišinti europietiškos virtuvės patiekalais. Rytais visada rasite puikius pusryčius. Diena čia galite aptarti verslo reikalus, o vakare – jaukioje aplinkoje mėgautis ramybe. Taip pat svečiams siūlome verslo pietus. Puiki virtuvė, malonus aptarnavimas tikrai patenkins Jūsų lūkesčius.
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB "HAGO"
Tel. 8 5 272 22 50
Įm.kodas 120942345
PVM: . LT209423417
http://www.embassyhotel.lt