next previous close

Hotel SKALVA

Purvynės g. 19, Nida, Klaipėdos apskritis


Viešbutis „Skalva" įsikūręs vaizdingų kalvų ir pušyno apsuptyje, už 100 metrų nuo Kuršių marių. Iš viešbučio balkonų galėsite džiaugtis Kuršių Marių vaizdais, o tai yra unikalu - tik keletas Nidos viešbučių gali pasigirti unikaliais marių vaizdais per kambarių langus…

Viešnagės metu galėsite paplaukioti laivu ar pasivaikščioti po vaizdingąją Nidą. Ryte prisėskite ant suolelio ir pasigrožėkite “Itališku vaizdeliu”, užsukite rytinio puodelio į vietinę kepyklėlę, pamatykite priešistorinį vabzdį inkrustuotą gintaro gabalėlyje, “pasimatuokite” tikro žvejo batus aplankę tikrąją žvejo sodybą, vaikščiokite ir kvepuokite grynu jūriniu oru, pasitikrinkite laiką saulės laikrodyje ant Parnidžio kopos, paragaukite šviežiai rūkytos žuvies ir šviežiai pagamintos žuvies mūsų restorane. Nidos centras yra už 1,7 km, pasiekite jį mūsų nuomojamais dviračiais.

Viešbutyje Jūsų laikia kambariai, papuošti vietos menininkų darbais. Viešbučio restorane ruošiami Viduržemio jūros regiono valgiai, o bare siūlomas gausus šaltų gėrimų pasirinkimas. Svečių patogumui sode pastatytos kepsninės, o šalia viešbučio yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB TUBINAS
Tel. 8 632 00008
Įm.kodas 300819433
PVM: . LT100003167017
http://tubinas.lt/lt/viesbuciai/vie
Hotel SKALVA facebook