next previous close

Domino teatras

Savanorių pr. 7, Vilnius, Vilniaus apskritis


„Domino“ teatras – daugiausiai spektaklių parodantis privatus teatras Baltijos šalyse. Nuo 2006 metų teatre dirbanti profesionalų komanda jau yra pastačiusi daugiau nei 20 spektaklių Lietuvoje, 7 - Latvijoje, 5 - Lenkijoje, 2 - Čekijoje, 1 - Estijoje. Šiais metais bus pristatyta premjera Airijoje.

Kiekvienais metais „Domino“ teatras savo repertuarą papildo naujais spektakliais. Naujajame kūrybiniame teatro sezone žiūrovams pristatomos 3-5 premjeros.

„Domino“ yra daugiausiai gastroliuojantis teatras Lietuvoje. Per metus parodoma daugiau nei 450 spektaklių.

„Domino“ teatras savo pasirodymais džiugina įvairiausių miestų gyventojus. Aktorių gastrolių žemėlapis driekiasi nuo Biržų iki Druskininkų, nuo Ignalinos iki pajūrio miestų.

„Domino“ teatro statomuose spektakliuose vaidmenis jau sukūrė apie 30 žymiausių Lietuvos aktorių bei atlikėjų, kūrybines idėjas teatro scenoje įgyvendino daugiau nei 10 užsienio bei mūsų šalies režisierių.

„Domino“ teatro programos vadovas yra daugiau nei tris dešimtmečius scenoje dirbantis Kostas Smoriginas. Jis ne tik režisuoja „Domino“ teatro spektaklius, bet ir pats juose vaidina.

"Domino" teatre (Savanorių pr. 7, Vilnius) yra 403 (be papildomų) vietos. Sumontuota profesionali garso bei apšvietimo įranga.

„Domino“ teatras – tai neribotos galimybės, audringa fantazija ir kruopštus idėjų įgyvendinimas!

„Domino“ teatras – tai ir jūs, mūsų žiūrovai! Dėkojame, kad esate kartu!
Darbo laikas:
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

UAB BALTIJOS REKLAMOS PROJEKTAI
Tel. 8 5 219 4352
Įm.kodas 300039675
PVM: . LT100001145610
http://www.dominoteatras.lt
Domino teatras facebook